5 Temmuz 2015 Pazar

Pazar Raporu #3


M E R E B A L A R
Ne felaket bir haftaydı öyle. Tercih zamanı sınava hazırlanma döneminden daha stresli diyorlardı da pek ihtimal vermiyordum. Öyleymiş cidden bu hafta fark ettim. 7/24 kafamda puanlar, sıralamalar, bölümler dönüp duruyor. Tam bir şeye karar verir gibi oluyorum anında bir pürüz çıkıyor. 
Bir de telefon bakıyorum bu ara. O forum senin bu forum benim kim hangi telefon için ne demiş diye bakınıp duruyorum ama telefonlardan HİÇ Mİ HİÇ anlamıyor oluşum biraz can sıkıcı. Bütçe dostu (800-900 arası belki biraz zorlarsam 1000 TL'yi geçmeyen), güzel güzel fotoğraf çekebileceğim ve kitap okuyabileceğim (yaşasın e-kitaplar!) bir şey bakıyorum. Asus Zenfone 6 iyi gibi duruyor sanki. Öneriniz varsa yorum bırakabilirsiniz :>

Sınav ve telefon konusu biraz can sıkıcı ama güzel şeyler de olmuyor değil tabi. Biraz da onlardan bahsedeyim.


 • Aktif Okur'un düzenlediği ayraç tasarım yarışmasında dördündü olup Dan Brown'ın Cehennem kitabını kazandım. Hazırladığım gezegenli ayraç dördüncülüğü kaptı.

 • Twitterda Timeline Book Club kuruldu ve bu hafta Marslıyı okuduk. Gerçi ben hala bitiremedim ama olsun. Haftaya da Çavdar Tarlasında Çocuklar'ı okuyacağız. Etkinlik boyunca konuşmak için şöyle bir forum da açıldı. 

 • Blog temamı değiştim! Eskisi o kadar çok rahatsız ediyordu ki beni kendi bloguma bakamıyodum. Şimdi durup durup kendi bloguma bakıyorum:d Şaka bir yana şimdiki temam diğerine göre oldukça kullanışlı :>>


emektar eski temam
  • Iskartayı bitirdim. Okumadıysanız HEMEN okuyun derim. Önümüzdeki hafta vakit bulursam (inş.) detaylı yorum gireceğim o yüzden goodreads yorumumu alıntılayıp bitiriyorum.
  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Yeni Yazılardan Haberdar Olun