8 Haziran 2015 Pazartesi

Kitap Tanıtımı: İşgalci-Melissa Landers (Alienated #2 )UZAYLILAR İNSANLARLA İTTİFAKA HAZIRLANIYOR.

Bu kez de Dünyalı Cara Sweeney, L’eihrlilerin konuğu.

L’eihrli erkek arkadaşı Aelyx’i, iki gezegen arasındaki ilişkileri yoluna koymak için, Dünya’ya gönderdikten sonra yabancı bir gezegende bir başına kalan Cara’nın etrafı onu istemeyen klonlarla çevrilmiştir. Hatta Aelyx’in evcil hayvanı bile ondan nefret eder. Yeni hayatına uyum sağlamak için her yolu deneyen Cara, çok geçmeden bu gezegende Aelyx ile mutlu olup olamayacağını sorgulamaya başlar.
Dünya’daki Aelyx’in durumu da Cara’nınkinden farklı değildir. Birbiri ardına düzenlenen suikastların hedefindeki Aelyx, Dünya-L’eihr ilişkilerini güçlendirmek için yoğun bir halkla ilişkiler kampanyası yürütmeye çalışır. Dünya hükümetlerinin vatandaşlarından gizlediği küresel su krizine çözüm getirecek teknoloji L’eihrlilerin elindedir ama bu teknolojiyi Dünyalılarla paylaşmaları ancak ittifak kurmalarıyla mümkündür. Ama her iki taraftan da yükselen itirazlar ve ittifakı baltalayacak şiddet eylemleriyle Cara’nın da Aelyx’in de işleri hiç de kolay değildir.
İki genç âşık, bir yandan gezegenlerinin geleceği için canla başla mücadele ederken bir yandan da birbirlerinden sayısız ışık yılı uzakta ayrılık acısına katlanmaya çalışır… ta ki dünyalarına yönelik bir tehdit onları yeniden birleştirene dek.

 Bugün twitterda GO! Kitap ve Yabancının yazarı Melissa Landersın yukarıdaki diyalogunu görünce "İKİNCİ KİTAP GELİYOR SANIRIM AAAAĞGJKHJGLJ" dedim ve haklı çıktım. Haziranın 15'inde matbaadan gelicekmiş (Kristalkitabın yalancısıyım!) Çok geçmeden orijinal kitap kapağıyla rafları süslemeye başlar diye umuyorum! Etiket fiyatının da 17 tl olacağını bildirip yazıyı sonlandırıyorum.
Keyifli Okumalar^^

0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Yazılardan Haberdar Olun