31 Mayıs 2015 Pazar

Pazar Raporu #2


Bir Pazar Raporu'undan daha merhabalar!
Bu yazıyı yayınladığımda iki adet pazar raporu yazısı üst üste gelicek. Çok hoş bir görüntü olmayacak ama ne yapalım LYS'ye kadar böyle. Gerçi bu hafta iki kitap okudum hatta üçüncüsünü de şu an okuyorum ama yorumların aceleye gelmesini istemediğim için onları da sınav sonrasına erteledim. 


25.05.2015-31.05.2015

  • Wendy Higginsin yazdığı The Sweet Trilogy'nin ikinci kitabı olan Tatlı Tehlikeyi okudum. Üç puanla dört puan arasında kalıp üç buçuktan üç verdim goodreadste. Çoğu kişi kitabın beklenilenden daha az aksiyon içermesinden şikayetçi olmuş ama önümüzde daha çevrilicek iki kitap daha olduğu düşünülürse ikinci kitaptan çok fazla aksiyon beklemek yanlış bence. Ben kitabı sevdim. Neyse detaylı yorum sınavdan sonra.
  • Okuduğum bir diğer kitap Melissa Landerstan Yabancı. Üç puan verdim. Detaylı yorum sınav sonrasında.

  • Şu anda Cam Şatoyu okuyorum. Güzel başladı. Güçlü kadın karakter var ki bu benim en sevdiğim şeylerden biri. Kitabın devamında beni hayal kırıklığına uğratıcak şeyler olmazsa dört puan veririm gibi geliyor bana. 
  • Kurgucuzihnim blogu para ödüllü hikaye yarışması düzenliyor. İlk yarışma geçtiğimiz ay düzenlendi. Bu haberi daha önce vermek isterdim ama benim de geç haberim oldu. Hatta bu yüzden ilk yarışmaya katılamadım. Neyse ki her ay düzenlenen bir yarışma olucak. Detaylı bilgi için buyrun.


Diyecek başka bir şeyim olmadığına göre Miss A'nin şu görsel şöleniyle raporu bitiriyorum. Keyifli pazarlar!


0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni Yazılardan Haberdar Olun